Malka 2014

Rūsa vējā no motociklu restaurēšanas brīvajā laikā nodarbojas ar malkas sagatavošanu lielos apjomos. Ja Jūs interesē jau sagatavota bērza vai cita koka malka, zvaniet Kasparam uz tālruņa numuru +371 26425960 vai rakstiet e-pastu: kaspars [] rusaveja punkts lv .

Noteikti ir iespējams sarunāt ne tik garu vai ne tik īsu malku, lielākās vai mazākās pagalēs sadalītu. Šobrīd uzglabāšana notiek izmantojot lielos maisus, taču atsevišķi vienojoties, varētu izlīdzēties arī ar cita tilpuma iepakojumu.

Lai arī vasara ir tiko sākusies un nākošā ziema vēl liekas tik tālu un nedraudoša, tomēr ir īstais laiks atcerēties par siltumu. Jā, jā, par to jauko, miesu sildošo, acis priecējošo, ausis pildošo uguns radību, kas mājo kamīnā, krāsnī vai plītī. Lai gan gāzes pieejamība un parocība ir krietni izspiedusi no aprites mūsu vēl nesenās pagātnes galveno siltuma avotu, vēl mēs atceramies kā mazā liesmiņa pamazām, taču pārliecinoši iedzīvojās tai paredzētājā mītnē un radīja omulības sajūtu, un piepildīja mājokli ar siltumu.

Darba duna
maisus pilda
saule silda
vējš susina
laukums pildās :)