Kaspars brien pa dubļiem 'Mr. World' konkursā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Lielbritānijas pilsētā Kentā norisinājās starptautiskā skaistumkonkursa Mister World 2012 pirmais pārbaudījums, kurā teicamus rezultātus uzrādīja Latvijas pārstāvis Kaspars Romanovs (attēlā) no Tilžas.

Konkursa pirmajā pārbaudījumā tā dalībnieki tika sadalīti piecās komandās, kurām bija jāiziet ekstrēma britu karavīra un uzbrukuma stratēģiju plānotāja veidota šķēršļu josla, izpildot neskaitāmus uzdevumus un tā konkursa žūrijai pierādot savu vīrišķību, spēku, neatlaidību un savstarpējo saliedētību.

Konkursa dalībnieki šķēršļu joslas laikā, gūstot reālus ievainojumus, pieveica aizsargvaļņus, tranšejas, dzeloņstiepļu labirintus un tuneļus, dažādus līdzsvara vingrinājumus, kā arī brida caur ledusaukstiem dubļiem un kāpa pār četrus metrus augstu sienu.

Personīgos rekordus atsevišķu uzdevumu individuālajā izpildē uzstādīja Kolumbijas un Ķīnas administratīvā reģiona Makau pārstāvji, labojot iepriekšējo gadu konkursantu rekordus, savukārt Latvijas pārstāvis Kaspars ierindojās savas komandas pirmajā trijniekā.

Konkursa Mr. World 2012 dalībniekiem pēc ekstrēmās šķēršļu joslas iziešanas jāiztur ne tikai konkursa īpašais noslēgums - fināls, bet arī vēl četri pārbaudījumi, pierādot konkursa žūrijai savu komunikabilitāti, modes un stila izjūtu, sportiskumu, kā arī īpašo talantu.

Konkurss norisinās divu nedēļu garumā no 9. līdz 24. novembrim, kad notiks tā fināls, konkursa auditorijai un žūrijai dalībniekus vērtējot klātienē.

Pārpublicēts no
http://izklaide.delfi.lv/dzivesstils/stils/kaspars-brien-pa-dubliem-mr-w...